• Новак
Усна Чистење, Усна Маска и Усна Exfoliator со Двоен Ефект, Усна Спиење Маска, Поправка Усна Маска за Суви, Испукани Усни, Усна Крем за Усна Третман за Нега, Усна Поправка Bal

Усна Чистење, Усна Маска и Усна Exfoliator со Двоен Ефект, Усна Спиење Маска, Поправка Усна Маска за Суви, Испукани

DEN 222.24
Производот е достапен

Достапност

Мазни Усни : Нашата Спиење Усна Маска Поправки И Rejuvenates Усните Додека Спиеш Така Ќе Се Разбудам Да Се Изедначи, Moisturized & Дебели Усни!.Bye Bye Сува, Подсечен Усни : Навлажнувачки Усна Маска Третман Создава Влага Бариера За Интензивна Хидратација Што Трае!.Без Вештачки Мирис : Исполнет Со Бери Екстракт Да Се Создаде Убава Светлина И Природни Бери Багра!.Спиење Усна Нега : Една Апликација На Двоен Ефект Усна Грижа Во Текот На Ноќта Може Да Биде До Десет Пати Поефикасен Во Грижа За Вашите Усни Од Користење На Обичните Усна Balms.Зголеми Вашиот Одмор Време За Усна Грижа, Кога Сите Мускули Се Опуштени И Движења Се Минимизирани , Овозможувајќи За Најголема Апсорпција.Одлична Ноќна Усна Нега : Примена На Усна Маска Еднаш Една Ноќ Е Десет Пати Поефикасен Отколку Со Користење На Редовните Lip Balm.Кога Сите Мускули Се Опуштени И Вежбање Е Минимизиран, Остатокот Време За Усна Нега Може Да Биде Максимизиран За Максимална Апсорпција.Функција : 1. Ефикасност : Навлажнувачки, намалување на усна брчките, осветлувајќи усна боја. 2. Спакувани во една симпатична розево шише, која е богата со витамин Ц, не мрсна на усните, богат и полн устата, го пијат во вода, тоа е лесно да се апсорбираат, ја налепницата е розова, не честички се благи и не иритација, Не мрсна и многу навлажнувачки. 3. Носат нашите усна маска во текот на ноќта да се поправи и да ги вратите вашите усни, додека спиеш, оставајќи усните помазни и moisturized кога ќе се разбудите.Нашата усна маска хидратантна формула ќе ги задржи вашите усни убаво мека. 4. Влага бариера за долгорочната интензивна хидратација, тоа е совршен усна крем за многу сува усни и само усна нега што ви треба. 5. Без Вештачки Мирис : за Разлика од другите усна производи за нега, тоа е здраво и безбедно.Спецификација : Производ големина : шише : 3.3x2.6cm/лажица : 4.5x0.7cm Тежина : 3g Производ ефикасност : разлиствам, го олеснат усна линии, спречување на сува пукање во зима, навлажнувачки и навлажнувачки, поправка Пакетот вклучува : 1/2 x Усна Маска.

Декларирани спецификации

Product size:
bottle
Weight:
3g
Product efficacy:
exfoliate, lighten lip lines, prevent dry cracking in winter, moisturizing and moisturizing, repair
Package includes:
1/2 x Lip Mask :

Комплементите на стоката