• Новак
Играчка за Складирање Кошница Симпатична Сива Мачки Перење Кошница Свитлива Забавува за Складирање Бин Кутија за Играчки, Фрла, Перници,и Крпи,Плоштад

Играчка за Складирање Кошница Симпатична Сива Мачки Перење Кошница Свитлива Забавува за Складирање Бин Кутија за

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Печати на враќање превозот етикета.9 во / 49x30x40.Димензии : 19.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тежина : 650g.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката