• Новак
Црна Кањонот Јагода Кукла Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Јагода Кукла Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

DEN 1221.84
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Јагода Кукла (Sinfully вкусни, без грешен калории не жали.).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д