• Новак
8 Инчен 600W Под-Седиште за во Автомобил Subwoofer Модифицирани Звучници Стерео Аудио Бас Засилувач Subwoofers Автомобил Subwoofer Под

8 Инчен 600W Под-Седиште за во Автомобил Subwoofer Модифицирани Звучници Стерео Аудио Бас Засилувач Subwoofers

DEN 17471.28
Производот е достапен

Достапност

Со високи Перформанси : Солиден изградба минимизира вибрации предизвикани од бучава, високо оптоварување на перформанси.ПРОМЕНЛИВА БАС ПОТТИК : Променлива Бас Зголеми ви овозможува да ја прилагодите на ниските бас во рамките на опсег за да се зголеми само на начин ви се допаѓа. 【Звучни Ефекти】 чиста музика излез, звучни ефекти се уште повеќе зачудувачки. 【Висока Моќност】- Висока моќност дизајн, посилен звук.Безбедност : осигурајте се на дисипација на топлина и да се избегне звук кутија горење.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Speaker големина на единица : 8 Inch Voltage : DC 12 VMax Сили : 600 WImpedance : 4 ohm Package се вклучени : 1 x Subwoofer Speaker1 x Кабел Колекции【Subwoofer Опкружувачки】 шокантно искуство, Subwoofer Опкружуваат, кој ви дава вистинско чувство на потопување.На бас звуци јасна и убава се и ти дава празник да се слушне.

Декларирани спецификации

Material:
Stainless Steel
Speaker unit size:
8 Inch
Voltage:
DC 12 V
Max Powers:
600 W
Impedance:
4 ohm
Package included:
1 x Subwoofer Speaker :
1 x Cable Kits :
【Subwoofer Surround】 A shocking experience, Subwoofer Surround, which gives you a real feeling of immersion. The bass sounds clear and beautiful and gives you a feast to hear. :

Комплементите на стоката