• Новак
SiMaXuanCar 5-инчен Волна полирање пршлен, автомобил Убавина полирање Тркала, самолепливи Чиста Волна полирање диск и Восок Волна Топка

SiMaXuanCar 5-инчен Волна полирање пршлен, автомобил Убавина полирање Тркала, самолепливи Чиста Волна полирање

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Волната полирање диск е самолепливи, со дијаметар од 150mm (5 инчи).Направени од високо-квалитетна волна материјал, мека и носат-отпорни, не се намалува боја.Висока густина волна, компактен, издржливи.Тоа е широко се користат во полирање и шанса на процесот на автомобил, мотоцикл, јахта, мебел и други индустрии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката