• Новак
Обратен Рог, Универзална 110db Супер Висока Автомобил Камион Обратен Тон Рог BIBI Ѕвончето Аларм Сирената Говорникот 12V 15W

Обратен Рог, Универзална 110db Супер Висока Автомобил Камион Обратен Тон Рог BIBI Ѕвончето Аларм Сирената Говорникот

DEN 378.96
Производот е достапен

Достапност

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Овој мотор сирената рог е универзален дизајн кој ги исполнува или го надминува фабричките спецификации и директно може да се замени за да се задоволат вашите различни потреби.Генерално замена за повеќето модели на пазарот.ГЛАСЕН ЗВУК : Нашите инженерски рог има совршена заштита и може да се испрати BIBI звук аларм кога наназад.Мотоцикл рог има високо ниво на звук од 110db, звукот е гласно и јасно, и тоа е моќен предупредување функција.АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Овој обратен рог е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој не е rusty, анти-корозија, висока јачина и издржливи.Произведени во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди и подобрување на дизајнот може да се прошири на услугата живот.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОИЗВОДСТВО : Овој обратен аларм е дизајниран од страна на квалификувани занаетчии.Секој детал е професионално обучена, со висок квалитет, стабилни перформанси, висока прецизност обработка, таписерии изработка и висока сигурност.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Овој мотор обратен рог усвојува прецизниот дизајн, силна и цврста, не треба да се користи на други комплицирани алатки, инсталација и замена е многу едноставна, само се отстрани оригинални и инсталирате нов еден.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум легура Боја : Прикажува како слика за Напојување Напон : 12 V Моќност : 15 W Струја : 2 A Ниво на Звук : 110db Fitment : Универзална Пакет Листа : 1 * Обратен Рог.

Декларирани спецификации

Condition:
Brand New
Material:
Aluminum alloy
Color:
Shown as picture
Power Supply Voltage:
12V
Power:
15W
Current:
2A
Sound Level:
110db
Fitment:
Universal
Package List:
1 * Reversing Horn :

Комплементите на стоката