• Новак
4 Rls Рака се Водат Филм Заштита од Корозија 18x1500' 100 Ga Сина Боја Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски Материјали се Движат Кутии Тело заврши Теш

4 Rls Рака се Водат Филм Заштита од Корозија 18x1500' 100 Ga Сина Боја Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали

DEN 1178.40
Производот е достапен

Достапност

Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење Здрав лента за Пакување и материјали за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење рашири филм Движат заврши. 4 Ролни Рака се Водат Заврши Намали Филм 18" x 1500' 100 Мерач Крстарење додатоци Водат заврши тркалаат Мебел заврши Филмска ролна Лента за пакување Канцеларија снабдување Палета заврши рашири филм.Се водат Заврши Водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Меѓународните патувања essentials Лента тешки Пакување материјали за движење на домаќинството.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката