• Новак
Црвено Главата LDT-5850 Голем Дијаметар Tapcon 5/8-Инчни со 5-Инчен Сидро (10 на Кутија) - Pack 2

Црвено Главата LDT-5850 Голем Дијаметар Tapcon 5/8-Инчни со 5-Инчен Сидро (10 на Кутија) - Pack 2

DEN 1079.76
Производот е достапен

Достапност

Намалувања Свој Теми во Бетон.Водител на Тела се Направени на Стврднат Јаглероден Челик и Цинк Позлатен, Одделение 16. Заврши Хексадецимален за Миење Главата, со Анти-Ротација Serrations.Сидро е Втиснат со Должина Код за Идентификација.Користете Стандард Вежба Битови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д