• Новак
Блузи, за Жени Секојдневен Лето Круг Вратот Кратко Sleeve Маскирна Print T-Shirt Лабава Блуза Tees Пролет Блузи Tunics Кошули

Блузи, за Жени Секојдневен Лето Круг Вратот Кратко Sleeve Маскирна Print T-Shirt Лабава Блуза Tees Пролет Блузи

DEN 2392.80
Производот е достапен

Достапност

100% Полиестер. ❥❥[Производ]❧Блузи, За Жени Секојдневен Лето Круг Вратот Кратко Sleeve Маскирна Print T-Shirt Лабава Блуза Tees Пролет Блузи Tunics Кошули.☘. ❥❥[Материјал]❧мода блузи, за жени секојдневен лето,која направен од висок квалитет на полиестер,ткаенина е мека,растеглив,дише и удобен за носење,совршен за пролет,лето и есен.☘. ❥❥[Occassions]❧т-маица за жените секојдневен лето,совршен за на отворено,спорт,одмор,плажа,патување,забава,клуб,саем,коктел, трчање,џогирање,тренингот,дневна,секојдневен streetwear и така натаму.☘. ❥❥[Сорти]❧различни бои и стилови се достапни,како за денот на вљубените блузи, за жени,секојдневен печатење на маици,резервоарот блузи, за жени,тренингот кошули,camisoles за жените,вест блуза,без ракави чипка блузи,куси ракави блузи, за жени секојдневен лето,2022 пролет т-маици,плус големина блузи, за жени,култури блузи, за жени,ладно рамо блузи, за жени и така натаму.☘. ❥❥[Услуга]❧ве Молиме проверете ја големината на табелата пред цел.Ако не сте сигурни за големината,или било какви други прашања,ве молиме испратете порака до нас,ние сме среќни да помогнеме.☘.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката