• Новак
FAKEME Trackpad Touchpad Конектор Кабел Директни Заменува Резервни Делови 821-02250-Црна A2141 2019 за Mac-Книга Ретината 15 Компјутери, Таблети Лаптоп

FAKEME Trackpad Touchpad Конектор Кабел Директни Заменува Резервни Делови 821-02250-Црна A2141 2019 за Mac-Книга

DEN 1504.80
Производот е достапен

Достапност

Висок квалитет на материјалите, издржливи и сигурни.Замена и висок квалитет, заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено trackpad flex кабел.На Touchpad flex кабелот се поврзува на trackpad на логиката одбор, plug and play и БЕЗ лемење е потребно.За Про Ретината 16" A2141 Средината на Крајот на 2018 2019 серија.Дел Namber : 821-02250-А,821-02250. Опис : - За Про Ретината 16" A2141 Средината на Крајот на 2018 2019 серија - Дел Namber : 821-02250-А,821-02250 - Високо квалитетни материјали, издржливи и сигурни - Замена и висок квалитет, заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено trackpad flex кабел - На Touchpad flex кабелот се поврзува на trackpad на логиката одбор, plug and play и БЕЗ лемење е required Specification : - Материјал : Metal Size Табела : 12x4x1cm/4.72x1.57x0.39inch Package Вклучува : 1 Парче Допир Flex Cable Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Декларирани спецификации

- Material:
Metal
Size Chart:
12x4x1cm/4.72x1.57x0.39inch :
Package Includes:
1 Piece Touch Flex Cable :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Комплементите на стоката