• Новак
Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Топло Доволно, Но Не Премногу Жешко, Па Како Да Се Создаде Пријатна Средина За Вашето Дете, По Преземањето На Бања Или Да Одите На Спиење И Задржи Вашето Дете Топло Цело Време.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Применливи Сценарио : Тоа Е Апсолутно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Идеална Големина За Мулти-Цел Децата Да Се Носат Наоколу, За Креветчето, Нап Или Дневна Нега.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека, Дише И Слободни Од Штетни Супстанци.Димензии : 30 Х 40 Инчи. [Перење Инструкции : Омекнувач Може Да Се Додаде Вода За Да Се Направи Ќебе Мека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката