• Новак
BYCHECAR Пурпурна Галакси Простор Печати Салата Drawstring Торби за Спорт Складирање Ранец за Жени, Мажи, Деца, Момчиња и Девојки

BYCHECAR Пурпурна Галакси Простор Печати Салата Drawstring Торби за Спорт Складирање Ранец за Жени, Мажи, Деца,

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Соодветна Големина-34x41cm,Погоден за деца и возрасни.Drawstrings се прилагодливи и издржливи.Печати на враќање превозот етикета.Совршен торба за да ги собере чевли, униформи, коленото чувари, шише, чадор, книги, ручек, облека итн.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Име : Салата Ранци за Деца, Момчиња, Девојки, Жени Мажи Материјал : Полиестер Боја : Како на сл прикажано Големина : 34cm x 41cm Drawstring Дизајн-Лесно да се преземе Пакетот вклучува : 1pc x Ранец Употреба : Дневни патувања и шопинг се погодни за превоз на предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Добар Избор-Таа е погодна да се гледаме како подарок за вашата роднина или пријател или колега.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот, ве молиме да се разбере.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа gymsack може да ја користите за долго време без fadeless.Ова е многу удобен за вас.Drawstring Кеси Затворање Дизајн е совршен, само се повлече конците на двата краја, а потоа тоа ќе се затвора.Исклучителен дизајн-се Користи Дигитално Печатење Дизајн, Технологија, што го прави кеси кратка, но не и едноставна.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Повод-Може да се користи на многу места,како на плажа, базен, спортски практики, преку ноќ останува, одмор, јога, трчање, џогирање, шопинг, салата, танц, школа, патување, носат-на багажот, одење, кампување, ден патувања и така натаму.Материјал-Салата drawstring кеси изработени од добар квалитет перат полиестер платно, тоа е лесна ткаенина која е исто така многу издржливи и носат-отпорни.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Во меѓувреме, можете да имате свој стилски дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката