• Новак
LDMsop Салон Копчиња за Деца Африканска Жена Фиока Копчиња Круг Стакло Кабинет Копчиња Вратата Копчиња за Момчиња Девојчиња Бебето 4 Парчиња 1.3x1.0 во

LDMsop Салон Копчиња за Деца Африканска Жена Фиока Копчиња Круг Стакло Кабинет Копчиња Вратата Копчиња за Момчиња

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

Инсталацијата е многу едноставна, само ударна дупка во кабинетот или фиока дека треба да се инсталира, тогаш помине завртка преку назад, и, конечно, затегнете ја.Моделот Design We имаме широк избор на модели,вклучувајќи ѕвезденото небо,еднорог,симпатична цртан филм,животно,едноставен и елегантен модел стил.На копчиња и ја повлекува не се погодни само за кабинети, плакар,гардероба, фиоки, салон,но исто така може да се користи и како декорација за да висат на ѕидот.Не само на материјалот, дизајн или визуелно,На knob е уникатен.Note Due на природата на мониторот,бојата на објектот може да бидат различни од сликата.На копчиња се сите рачно изработени, и ние точно за контрола на квалитетот на секоја knob.3 D ефект е многу реална.Specification Material : ABS,Кристално стакло,од не ' рѓосувачки челик screw Size : 1.Секој треба сакате,ве молам дозволете ми да знам.Завртка големина:1.Јас ќе ви одговори со голема искреност.Модерен отпечатоци се совршен избор за украсување дневна соба, спална соба, детска соба, бања и кујна.Животот треба да биде совршен,,во потрага по чисти во метежот и ритамот на живот,случајно совпаѓање со едноставна декорација,пишување на тивок тон на години.Инсталација дел усвојува бакар орев пломба режим, без разлика колку е влажна средина е, анти- ' рѓа ефект може да се гарантира.Тоа изгледа како фотографија е во сендвич во внатрешноста,која има 3 D визуелен ефект.Нашите knob е изработен од ABS и е полесен во тежината,на завртката е од не 'рѓосувачки челик,не е лесно да' рѓа.Погоден For This копчиња и ја повлекува не се погодни само за вашиот кабинети,плакар,ковчегот,фиоки,чевли кабинети,тоа исто така може да се користи како домашна декорација,виси на ѕидот.Вклучува 4 копчиња.5 cm,Завртка големина 1.Надвор од knob е направен од здрав АБС материјал, и поставените дел е направен од високо-квалитет транспарентен кристално стакло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката