• Новак
Палец Завртки - 1/4- 20 Tee Палецот Завртки w Крило Knob Delrin Главата, СКОПЈЕ : 1/4-20 X 1 Црна 4 парчиња Квалитет Брзо

Палец Завртки - 1/4- 20 Tee Палецот Завртки w Крило Knob Delrin Главата, СКОПЈЕ : 1/4-20 X 1 Црна 4 парчиња Квалитет

DEN 609.36
Производот е достапен

Достапност

1/4" Палец Завртки со Крило Knob .Delrin. 1/4-20 TPI Стандардна Тема.Главата е направен од Delrin.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Центар Дијаметар : 3/8".Глава Дебелина : 5/16. Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката