• Новак
20pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик француски Лост Earring Куки Жица Settings База Карики Обетки за DIY Накит Изработка на Материјали (Нерѓосувачки Челик, 14×12mm)

20pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик француски Лост Earring Куки Жица Settings База Карики Обетки за DIY Накит Изработка

DEN 54.00
Производот е достапен

Достапност

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,Противалергиски Круг Француски Лост Earring Куки.Големина : 14mm*12mm(0.55 инчен*0.47 инчен),големиот круг од дијаметарот на earring е 12mm/0.47 инчен,мал круг со дијаметар од околу 2-3 мм,Со широк отвор и силна шарки затворање,лесно да се отвораат и затвораат,лесен за употреба.Материјал : Изработени од Нерѓосувачки Челик,доведе слободни,никел слободни,лесни и издржлив,безбеден и лесен за употреба.Пакет вклучувајќи : 20 Pcs круг earring куки, Доволно за вашата секојдневна употреба.Употреба : рачно изработени ,DIY одлуки студ обетки ,Earring Наоди ,DIY обетки ,DIY Накит Материјал Фитинзи,овие лост назад уво жици се одлични за Изработка на Накит,Можете лесно да се откажам вашиот омилен накит и да се создаде свој уникатен стил обетки со DIY. 20pcs/многу Злато Нерѓосувачки Челик француски Лост Earring Куки Жица Settings База Карики Обетки За DIY Накит Правење на Резерви Име : AGCFABS Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : Како На Сликата Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет, вклучувајќи : 20 Pcs(Пакет) Производ тежина : 8g Одговара : рачно изработени ,DIY одлуки студ обетки ,Earring Наоди ,DIY обетки ,DIY Накит Материјал Фитинзи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката