• Новак
S SYDIEN 50Pcs М3 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Thimbles Местење за Морски, Кревање, Индустриски Местење

S SYDIEN 50Pcs М3 Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Thimbles Местење за Морски, Кревање, Индустриски Местење

DEN 597.36
Производот е достапен

Достапност

⭐Пакет Содржина : 50 Pcs М3 Челичното Јаже Кабел Thimbles Местење. ⭐Димензија : Песна Ширина : 3мм/ 0.12"; Внатрешна Ширина : 10мм/ 0.4"; Дебелина : 1.2 mm; Вкупната Големина : 23mm*16mm/ 0.9"*0.63"(L*W). ⭐Направени од издржлив нерѓосувачки челик со висока цврстина.Не е лесно да се деформира или да се прекине.На electroplated површината подобрува нејзината рѓа отпор.Непречено без burrs.Се чувствуваат удобно. ⭐Со цел да се спречи дробење или overstressing челичното јаже на терминалот крајот кој се користи за да го штитат окото на челичното јаже или прашка.Помогне да се задржи кабелот од flatting околу очите, предизвикува кабел за да се ослабне. ⭐Идеален за кревање и поврзување.Широко се користи во морските, индустриски местење, јажиња апликации, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката