• Новак
Power4Laptops Замена на Лаптоп Зглоб Компатибилен со HP Дома на 15-bs658TU

Power4Laptops Замена на Лаптоп Зглоб Компатибилен со HP Дома на 15-bs658TU

DEN 2256.00
Производот е достапен

Достапност

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Замена дел може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката