• Новак
ZXJTX Леб Кошеви за Табела Триаголник Леб Кошница Ферментира Кошница Леб Изработка на Реквизити Ферментација Ратан Кошница Земја Леб Кошници за Чување, Организација

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Триаголник Леб Кошница Ферментира Кошница Леб Изработка на Реквизити Ферментација Ратан

DEN 1380.00
Производот е достапен

Достапност

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така човекот е роден за вас.Природна Лоза : Направен од природни винова лоза, леб кошница е погоден за создавање на здрава леб.Fimer Тесто : Изработени од природни ратан, леб кошница помага тесто изданија добро и поцврст со пониска вискозност.Пренослив и Перат : лебот кошница е пренослив, перат amd еднократно (се препорачува да се измијат рацете со топла вода, продолжете да се исуши по чистење).Широка Примена : Погодна за секој formulary содржат брашно, вода, сол и квасец.Креативна стил, овозможувајќи различни choices Product име : Леб basket Product материјал : triangle Product боја : brown Product спецификации : 20 X20 X6cm/7.87 * 7.87 * 2.36 in Scope на примена : домашна кујна ресторани, хотели и други средини,прашува : 1. Се проценува дека времето на пристигнување на стоката е 7-20 дена.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред да го купат.3. Освен за производите што е прикажано во овој производ, без други елементи се вклучени.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.5. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката