• Новак
TYUXINSD Погодност Мобилен Телефон Спортски Телефон Торба Отворено Фитнес Опрема на Арм Бенд Рака Торба Унисекс Рака Покрие Зглоб Торба Копче Торба Трајни (Боја : G, Гол

TYUXINSD Погодност Мобилен Телефон Спортски Телефон Торба Отворено Фитнес Опрема на Арм Бенд Рака Торба Унисекс

DEN 801.60
Производот е достапен

Достапност

5 cm, 18cm × 10cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката