• Новак
LBLD Х5 Дигитална Камера со Висока Дефиниција Мултифункционален Преносни Видео Камера Дигитални детска Играчка Камера

LBLD Х5 Дигитална Камера со Висока Дефиниција Мултифункционален Преносни Видео Камера Дигитални детска Играчка

DEN 758.40
Производот е достапен

Достапност

1. Се посветам на детската креативност : Нашите деца камерата е опремена со цртан филм фото рамки и филтри, кои можат да им помогнат на децата да се користи својата имагинација и креативност.Децата може да изберете слика рамки и филтри тие сакаат според нивните сопствени идеи, да ги преземе прекрасни фотографии, и да уживате среќно детство. 2. Високо-квалитетна анти-шок дизајн : Нашите деца анти-шок камерата, е направена од еколошки супер мек силикон и анти-шок материјали, кои можат ефикасно да се спречи пад штета, издржливи и анти-падот.На свиленкаста на допир е блиску до кожата, симпатична изглед дизајн, не-токсични, мала тежина, и лесно да се носат. 3. Најдобар подарок Компатибилен со деца : Нашите камери се специјално дизајнирани Компатибилен со деца со повеќе функции, како што се преземање на слики, видеа, времето на снимање, репродукција и разни игри.Загатка игри ќе се стимулира децата интелигенција и имагинација. 4. Safe материјали и совршен мини големина : направен од високо-квалитет не-токсични меки материјали, многу погодна Компатибилен со момчиња и девојчиња на возраст од 3-12. Опремен со вратот рака да се зголеми падне заштита.А симпатична, компактен и лесен камера погоден Компатибилен со млади деца, совршено Компатибилни со мали раце. 5. Мулти-функционални и лесен-за-работи : фотографија, видео рекордер, тајмер, dual-камера префрлување, мулти-боја филтри, разни слатки и интересни фото рамки, puzzle игри да им се помогне на децата е интелектуален развој.Кога преземање на слики, постои функцијата за зумирање, која може да зумирате и одзумирате.Можете да репродуцирате фотографии и видеа на камерата, што ќе ви овозможи да ги видите сите среќни фотографии и видеа во секое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д