• Новак
(1000 компјутери) М4-0.7 X 40mm, DIN 7500 Тип В, Метрички, Нишка Возен Завртки за Метал, Пан Pozi Одморите Тип Z, Челик, Цинк Позлатен

(1000 компјутери) М4-0.7 X 40mm, DIN 7500 Тип В, Метрички, Нишка Возен Завртки за Метал, Пан Pozi Одморите Тип

DEN 3101.52
Производот е достапен

Достапност

Дијаметар (Номинална) : M4 Diameter (Димензија) : 4mm Thread Теренот : 0.7 Должина (Номинална) : 40mm Thread Должина (Минимум) : 40mm Recess Големина : #2 Head Дијаметар : 8mm Head Висина : 3.25 mm Category : Тема Возен Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Trilobe Триаголен Тело со Теми за Metals Head Стил : Пан Head Drive Стил : Cruciform Одморите Drive Drive Детали : Pozidriv Тип ZThreading : Машина Завртка Threading Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Material Процеси : Случај Hardened Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : DIN 7500 Тип CNB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д