• Новак
YIFUN Тинејџерски Девојки Симпатична Дуксери Женска Маскирани Sweatshirt Повлекување на Врвот Грб Секојдневен Долг Ракав Лабава Симпатична Pullovers

YIFUN Тинејџерски Девојки Симпатична Дуксери Женска Маскирани Sweatshirt Повлекување на Врвот Грб Секојдневен Долг

DEN 2191.20
Производот е достапен

Достапност

Опис на производот : -Ова Sweatshirt е мора да има за жените во зима -тешка плетени Sweatshirt ви држи топло во разговор -Погодна за жени во пролет, зимските спортови и зимски спортови.преголеми јакна за жените кимоно долго cardigan џемпер cardigans за жените поврзана cardigans за жените кавер-јакна за жените плус големина блузи блузи, за жени исклучување на рамо блузи тренингот блузи, за жени зимски палта за жените дожд грб pullover џемпери за жените женска дуксери pullover sherpa pullover женска mens дуксери pullover квартал zip pullover женска руно pullover жените женска квартал zip pullover женска суичери pullover долг ракав т кошула жените. ★ Добредојдовте, пријатели ★ YIFUN ќе ви помогне да дизајн вашиот секојдневен носат, ги красат вашата дневна пати и светне целиот живот на нашата bests!Ние може да ви обезбеди со различни стилови на дами облека и чевли, тука секогаш можете да го најдете она што ви се допаѓа, се надевам дека YIFUN облека може да ја придружува вас преку овој удобно, топло и среќни секој ден.долга блуза секојдневен блуза девојки блуза на долги блузи бела кошула женска евтини блузи т кошули женска лето блузи чипка врвот лабава блузи женска кошули, блузи, за жени флорални блузи жените исклучување на рамо блузи исклучување рамо врвот за девојки црна чипка кошули за жените исклучување на рамо блузи жените се облекуваат кожа фустани Широк фустан bodycon фустан кратки фустани партија фустани жените се облекуваат девојка се облекуваат исклучување рамо фустан фустан за младите луѓе долг фустан возрасни фустан од чипка фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката