• Новак
МЛС SP17 3 Ленти Жакард Шамија

МЛС SP17 3 Ленти Жакард Шамија

DEN 519.36
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Акрилик.Увезени. 100% Акрилна жакард шема Шамија.Примарна страна : тим сртот со adidas 3-шари модел се вградени.Средно страна : тим со името branding.By adidas, официјалниот снабдувач на опрема на МЛС.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бидете гласни & горди на вашиот тим оваа сезона и заврши својата гордост во овој официјално лиценцирани шамија од adidas.Овој тим боја шамија карактеристики на познатиот 3-Ленти и прикажување на вашиот тим име & сртот на спротивните страни.Тоа мора да се accesory на играта ноќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката