• Новак
HXYJR 15 Инчен Clear/Бела Акрилна Постоечкиот Ѕид Помеѓу Полица,4MM Екстра Дебели Лебди Бања Полици Ѕид Монтирани,Дебели Home Office Бања Чување Полиците се Прикаже Организато?

HXYJR 15 Инчен Clear/Бела Акрилна Постоечкиот Ѕид Помеѓу Полица,4MM Екстра Дебели Лебди Бања Полици Ѕид Монтирани,Дебели

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Во детската соба,стави книги за деца,играчки колекционерски предмети на полиците.Нашите акрилик полиците се инсталирани преку перфорации,Или директно да се инсталира силна налепници.3 X 3 инчи да се обезбеди голем капацитет за складирање,вклучувајќи хардвер монтажа(завртки/проширување цевки/strong налепници).Магично се Трансформира во Вашата Ѕидови со Нашите Лебди Полиците-Уморни од ставање работи околу хоризонтално?Обидете се вертикално!Да се направи целосна употреба на празни места до над табелата и да се создаде хармоничен простор за складирање за да ги организирате вашите скапоцени предмети. [Мулти-функција] : лебдечки полица е многу погоден за прикажување на Funko Поп ликови, мини акција кукли и други мали играчки.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го добиле,можете да не контактирате во било кое време,и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение,па ве молиме да бидат сигурни да се купат.8 cm Боја : Бриши/Бела Материјал : пластични и вклучува : 3 еез полици+7(завртки/проширување цевки/strong налепници) Напомена : За секој производ,ние ќе спроведе внимателна инспекција и пакување и се обидуваме се потрудиме да ви овозможи да се добие совршен производ.Вашиот неуредна дневна соба,спална соба,бања и кујна ќе се даде целосно нов изглед.Преносливи со подароци. [По-продажбата на услугата] : Ние ви обезбеди со 24-часовен пријателски услуги на клиентите.Прилики : Бања,Спална соба,балкон,кујна,Канцеларија Големина на : 38*11*7.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката