• Новак
Ѕид поштенско Сандаче со Копче за Заклучување, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Пошта Кутија со Весникот Оддел, Голем Капацитет Отворено Поцинкуван Челик ?

Ѕид поштенско Сандаче со Копче за Заклучување, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Пошта Кутија со Весникот

DEN 1319.76
Производот е достапен

Достапност

【МОДЕРНА & СТИЛСКИ ИЗГЛЕД】Единствена Станбена поштенско Сандаче.Некое поштенско сандаче со елегантен и модерен дизајн е совршен за декорација на куќа е екстериерот.Исто така, тоа е изработени од еколошки материјали, па тоа е безопасен за телото. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】На поштенско сандаче има пред-drilled дупки, инсталација навртки, и едноставна 3-чекор инструкции за инсталација.Можете да ја следете ги инструкциите за да го инсталирате. 【ДЕТАЛИ ДИЗАЈН】Капак на пакет капка кутија врвот е водоотпорен.На транспарентен прозорец прави знаете mail статус во времето.На метал пост кутија има здрав копче за заклучување со две копчиња за безбедност.Тоа може да се спречи mail кражба. 【ВОДООТПОРНА поштенско САНДАЧЕ】поштенски Сандачиња за надвор се направени од јак поцинкуван челик за да се спречи рѓа, отпорно на гребење ефикасно.Нашите нерѓосувачки челик сандаче ќе обезбеди долготрајна издржливост и да го користите за години. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】На lockable ѕид сандаче големина is15.75x11.8x4.72 инчи вклопува одржи повеќе писма, весници, пораки, итн.Малиот капацитет mail на дното може да се одржи весници и списанија.Карактеристики : 1. Со таписерии и компактна големина, тоа е лесно да се use2. Направен од висок квалитет на трајни производи од не ' рѓосувачки челик material3. Цената на тоа е не high4. Тоа е вреди секој денар на вашиот money5. Сосема нов и висок квалитет Спецификации : 1. Боја : Silver2. Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel3. Димензии : (11.81 x 15.75 x 4.72)" / (30 x 40 x 12)cm (L x W x H)4. Тежина : 1.88 kg / 4.14 lbs Пакетот Вклучува : 1 x Mailbox2 x Keys4 x Screws4 x Завртки Капи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д