• Новак
Празник Декорација LED String Светла Соларни/Battery Powered LED Ivy Самовила String Светла Гарланд Венец Свадба Партија Градина Надворешен Ѕид, Ограда Светилки Декорација

Празник Декорација LED String Светла Соларни/Battery Powered LED Ivy Самовила String Светла Гарланд Венец Свадба

DEN 715.20
Производот е достапен

Достапност

Ivy Светла.Красат вашата градина со овие прекрасни ivy соларни светилки!.Совршен за украсување огради, gazebos и огради тие се толку разновиден за која било област можете да изберете.Едноставно оставете за полнење да се појави на директна сончева светлина и да се види вашата градина осветлуваат во текот на ноќта.Украсување Божиќ Стебла, Дворови, тремови,покривот, патио, градина, ѕид, прозорец, спална соба, дневна соба, свадба, забава, роденден, Божиќ итн.Не се мачат да го наместите светлото повторно.Опис : Ivy Lights Decorate вашата градина со овие прекрасни ivy соларни светилки!Совршен за украсување огради, gazebos и огради тие се толку разновиден за која било област choose Simply остави за полнење да се појави на директна сончева светлина и да се види вашата градина осветлуваат на night These дојде на автоматски така што нема потреба да ги вклучите или исклучите!Со 20/50/100 LEDs тие ќе го донесат било досадно простор да life Specification : Соларен Панел : 1.2 V 800m ALife Span : 20,000 hours Charging/Работно време : 6-8 Часа / 8-12 Hours Built во Батерија 800m AH NI-МЗ батеријата, 1pcs IP44 : Заштитен од прашина, ветер и влажност.Не се стави во вода.Пакет се Вклучени : 1x LED String Light Widely користите за да виси Божиќ светла за дрво на отворено.

Декларирани спецификации

Solar Panel:
1.2V 800mA
Life Span :
20,000 hours
Charging/Working time:
6-8 Hours / 8-12 Hours
Built in Rechargeable Battery 800mAH NI-MH battery, 1pcs :
IP44:
Protected from the dust, rain and humidity. Don't put in the water.
Package Included:
1x LED String Light :
Widely use to hanging Christmas lights for tree outdoor. :

Комплементите на стоката