• Новак
QANYUE Кора и се Држи ПВЦ Виножито Ѕид Налепници, Големи Boho Виножито Расадник Акварел Ѕид Decal,Девојки Спална соба Playroom Бел Ѕид Оркестарот 22.44X26.38

QANYUE Кора и се Држи ПВЦ Виножито Ѕид Налепници, Големи Boho Виножито Расадник Акварел Ѕид Decal,Девојки Спална

DEN 575.76
Производот е достапен

Достапност

Многу транспарентно.Препорачливо е да се налепница на бел ѕид, и мракот ѕид ќе ја ослабне неговата боја.Заврши Големина : 22.44"X26.38"/57cm X67cm, 1 Лист, Материјал : ПВЦ.Користете го авто-лепило ѕид налепница може да биде украсена брзо и лесно.Нашиот ѕид мурали се одличен начин да ги красат бебе соба.На декоративни мурали се погодни за ѕидови, мебел, стакло или врати.За оптимално лепливоста, површината мора да биде ослободен од прашина, чиста и сува.За да ги красат соба со различни модели за да се создаде свој дизајн совршено се совпаѓа со различни стилови.Материјал : ПВЦ.Само лупам и стап.Лесно да се справи и чисти.Само погодна за мазна, рамна и суви површини.Овие производот сликите се земени од близу, ве молиме обратете се до големина на сликата за реалната големината на производот.Транспарентен ПВЦ е погодна за бели ѕидови.Ве молиме да го користите тоа на бел ѕид за да се покаже на бојата на производот повеќе сликовито.Ве молиме бидете сигурни дека површината е без прашина, нечистотија и чувајте сува кога го користите.Излупете off the wall decals од поддршка.Употреба на налепници на површината сакате да.Притиснете & притисне било воздушни меурчиња.Ние сме посветени да им обезбеди на корисниците со најдобрите шопинг искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката