• Новак
Водоотпорен Bluetooth Звучници, Преносни Bluetooth Звучник со 20W Стерео Звук & Бас, IPX7 Водоотпорен, 28H Изведба, Безжичен Звучник за Туширање Дом на Отворено Патување

Водоотпорен Bluetooth Звучници, Преносни Bluetooth Звучник со 20W Стерео Звук & Бас, IPX7 Водоотпорен, 28H Изведба,

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

Q3 : Како да се поврзете?.Q2 : Како водоотпорен е S1 Pro Bluetooth Звучници?.До 8 часа на непрекината употреба во 80% јачина на звук.A : S1 Pro Bluetooth Звучник има најновите Bluetooth 5.SD-картичка и 3.И тоа доаѓа со 3.Издржливи силикони случај и пристаништето покрие направи на говорникот, за да има подобра внатрешна заштита, што ќе ви овозможи да уживате во музика во различни средини.5 мм аудио кабел. 【360° Опкружувачки Звук】 Нашите безжични звучници со Bluetooth TWS технологијата ви овозможува да го спарите двата Bluetooth безжични звучници со вашиот телефон, создавање извонредно слушање искуство за разлика од било кој друг, давајќи ви чувство да се биде во театар.0, го прави лесно да се поврзете било уреди опсег, до 100ft и да се добие континуиран звук.Q4 : Може ли да одговорите на телефонски повик преку тоа?. 【Одлично Компатибилност】 Напреден Bluetooth 5.До 18 часа на непрекината употреба на 50% јачина на звук. 【IPX7 Силна Водоотпорен】 Bluetooth звучници обезбеди силна водоотпорен заштита, IPX7 Оценка заштита брани против дожд, spills, прашина.5 mm Аудио Кабел.Q1 : Колку долго е играње време на овој Bluetooth звучници??.0 чип, безжичен опсег до 100 метри и е постабилна без репродукција заостануваат.A : IPX7 : Може да биде потопен до 1 метар во вода околу 30 минути.Опремени стерео проширување DSP чип и намалување на шумот технологија, што совршено се балансираат на бас и висок глас.П5 : Што можам да добијам?.Целосна наполнетост, до 28 часа на непрекината употреба на 30% јачина на звук.A : Играње време е поврзана со песна вид и ниво на јачина на звук. 1*Тип-C Полнење Cabel.A : Да, на прв Bluetooth треба да биде поврзан на звучникот, при дојдовни повици, можете да кратко притиснете го еднаш копчето за да одговорите. 【28 Hs Долго Playtimes】 Преносни Bluetooth звучници обезбеди саундтракот за било авантура.Но, Откако претседателот доаѓа во контакт со вода, ве молиме имајте на ум дека тоа мора да бидат суви пред употреба!. 1*Прирачник За Корисникот.【20 W Моќен Бас Волумен】 Преносни говорникот дизајниран со 10 W * 2 двојна прецизност возачи и посебна Бас копчето, која пумпа HD звук & подобрен бас надвор од секоја насока.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката