• Новак
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy J8 (2018) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy J8 (2018) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Samsung во индустријата!. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката