• Новак
Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

Tweety Птица Бебе Ќебиња Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Нашите Превоз Време Е 7-14 Дена.Тоа Има Карактеристики На Анти Навремено, Анти Исчезнува И Не Падне, И Е Погодна За Сите Сезони.Производ Перформанси.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Сува Брзо По Сушењето, Без Пеглање Или Скапи Средства За Чистење!.Удобно И Забавно!Задржи Вашето Бебе Топло Цело Време, Исто Како и Во Мајката Раце, Тие Ќе се Чувствуваат Безбедно И Сигурно.Одличен Подарок За Вашето Бебе, Внук, Внука, Внук Или Внука!Или Возрасни, Исто Така Може Да Го Користите Како Голема Одлука Да Ги Покријат Своите Нозе Во Софи, Куќи, Автомобили Или Канцеларии.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Забелешка : Ве Молиме Овозможи Разликите Во Големината И Бојата На Кожата.Многу Погодна За Деца, Навремено Отпорни И Лесен.Сува Тоа Со Ниска Топлина.Дизајн Опис : Еден Двострано Целосна Ширина Печатење.Тоа Ќе Ви Донесе Слатка Компанија За Вашето Бебе И Се Чувствуваат Сигурни Кога Тие Почнуваат Да Се Развиваат Независно.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Уживајте Во Мека На Допир, Погоден За Момчиња, Девојки, Новороденчињата, Доенчињата И Децата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката