• Новак
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy J8 (2018) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Samsung Galaxy J8 (2018) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash

DEN 522.96
Производот е достапен

Достапност

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Професионални Кингстон 64 GB Samsung Галакси J8 (2018) ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Samsung во индустријата!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката