• Новак
Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна Када Играчки Години 2-6 Години Зграда Песна, Лизгајте Туш Вода Игра Бања Играчки за Години

Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна Када Играчки Години 2-6 Години Зграда Песна, Лизгајте Туш Вода Игра Бања

DEN 2121.60
Производот е достапен

Достапност

DIY Образовни Изградба Играчки : Тоа ќе им помогне на момчиња и девојчиња да ги инспирира имагинација, креативност, и да се подобри нивниот рацете на способност.Поттикнете го детето да се постави на различни стил форма со овој када играчка за деца со вшмукување чаши, Подобрување на родител-дете бонд како што вежбање на вашето дете способноста за решавање на проблеми со користење на овој бебе бања играчка.Забава Бања Играчки : забава вшмукување бања играчка сет кој им помага водата да остане внатре во када.Уникатни Форми и Функции : играчка цевки, cogs, и цевки може да се користи за креативни забава.Различно обоени : Овие различно обоени бања играчки можат да бидат споени заедно за уште повеќе водени забава.Висок-квалитет Туш Подарок за Деца : бања играчка поставена е погодна за забава празници, Божик, Родендени и други посебни прилики.Смешно песна бања играчки изработени од не-токсични безбедно материјали без остар раб, чување на вашите деца среќни бања време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката