• Новак
25FT RV Вода Црево, 5/8 Премиум Пиење Вода Црево да Доведе Слободни & Течење Бесплатно, Без Kink и Флексибилни Градина Црево за RV, Camper, Камион, Автомобил

25FT RV Вода Црево, 5/8 Премиум Пиење Вода Црево да Доведе Слободни & Течење Бесплатно, Без Kink и Флексибилни

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

【Супер Долг животен век Материјал】- Направени од премиум материјалот, потрајни, лесни и флексибилни.Мека за користење или чување, без меморија, без кривини, не kinks, има подолг животен век за внатрешна и надворешна употреба. 【Свежи и Одличен Вкус Вода】- Заверена на CA65, проверени слободен на олово и phthalate, совршен за пиење.Нема мирис/ вкус од пластика или гума, дури и се користи на отворено за долго време.Обезбедува новак и почиста вода за вас и за вашето семејство, за време на патувањето!. 【Тесни и Течење Слободни】- Надградена ергономски зафат цврсто алуминиумско фитинг, добро направени за да се спречи протекување вода.Лесно се поврзува со spigots и прилози, да ги задржи тесни доволно во рамките на различни вода под притисок, фитинг нема да се наведнат, надвор од форма. 【Флексибилни Под Притисок】- Сите временски услови флексибилност, УВ стабилизира против боја исчезнува или стврднување во лето на отворено, флексибилен и да се задржи формата во студените денови, моќен пукна сила од 150 PSI, температура лимит : -20℃-80℃. 【Широка Примена】- 5/ 8" вода црево, совршен за RV кампување, патување или црево-држете пиење, тестирани чист и свеж.Исто така добар избор за градина црево користење, растенијата на градините, автомобил/ Р.В./ приколка/ камион за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката