• Новак
SiMaXuanCar 7-инчен Волна полирање пршлен, авто Убавина полирање Тркала, самолепливи Чиста Волна диск полирање и шанса Волна Топка

SiMaXuanCar 7-инчен Волна полирање пршлен, авто Убавина полирање Тркала, самолепливи Чиста Волна диск полирање

DEN 400.56
Производот е достапен

Достапност

Волната полирање диск е самолепливи, со дијаметар од 180mm (7 инчи).Направени од високо-квалитетна волна материјал, мека и носат-отпорни, не се намалува боја.Висока густина волна, компактен, издржливи.Тоа е широко се користат во полирање и шанса на процесот на автомобил, мотоцикл, јахта, мебел и други индустрии.Волна полирање диск.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д