• Новак
Играчка за Складирање Кошница Магија Еднорог Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен Расклопна Перење Корпа за Валкани Алишта за Складирање

Играчка за Складирање Кошница Магија Еднорог Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен Расклопна

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

Тежина : 650g.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Димензии : 19.Тежина : 650g.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Димензии : 19.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.9 во / 49x30x40.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката