• Новак
PJinloog-Времето Појас GT2-6mm/10мм Отвори Времето Појас, 5m Должина/10m//20 милиони/50m, GT2 Појас, Гума Aramid, Влакна Намалување на Должината на 3D Печатач трговија на Големо Прецизн?

PJinloog-Времето Појас GT2-6mm/10мм Отвори Времето Појас, 5m Должина/10m//20 милиони/50m, GT2 Појас, Гума Aramid,

DEN 2236.80
Производот е достапен

Достапност

Забот Тип : 2 GT.Ширина : 6mm/10мм.Материјал : Гума Aramid Влакна.Мерењето макара има висок квалитет сјајна површина изглед и стабилна конструкција.Погоден за 3 D печатач, фен, dishwashers, пакување, машини, инк-џет печатач, транспортни и др.Забот Тип : 2 GTWidth : 6mm/10mm Material : Гума Aramid Fiber Shape : отворена belt Pitch : 2mm Package вклучува : 1 x 2 GT Отвори Појас (2mm теренот x 6mm или 10мм широк).Појас должина може да се изберат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката