• Новак
Кујна Складирање Рек Мобилни Кат Менгеме Кујна Рек-Сина,Четири-Слој

Кујна Складирање Рек Мобилни Кат Менгеме Кујна Рек-Сина,Четири-Слој

DEN 727.20
Производот е достапен

Достапност

Нашата продавница е така чест за вас.Флексибилни катна складирање автомобил - 4 слоеви на влакна складирање количка големина : 45.5 cm x и 17,5 см x 101cm, 3 ката : 45.5 cm x и 17,5 см x 71cm, 2 слоја : 45.5 cm x и 17,5 см x 41cm Погоден за плакари , Кујна, купатило, гаража, перење, канцеларија или машина за перење и фен.Упорни издржливост - Пластични површини и канцеларијата за декорација се меша, се помогне да се спречи фрагментацијата или нула, и решетката дизајн дава својот модерен изглед.Погоден за канцеларија, е-пошта, оддел, училница, дом и библиотека.Мобилни складирање решение и од страна на обрачот - 4 лесен-за-слајд, трајни тркала направи резервоарот и лесно да се повлече и да се повлече во тесен простор.Квалитетот на Услугите Што ги обезбедуваат ефикасни услуги за секој клиент.Ако имате било какви прашања или ви се потребни нашите им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите професионални услуги на клиентите тим е подготвен да се живее.Материјал : PPStyle : модерна minimalist Installation метод : set formula Storage сцена : кујна складирање, спална соба за складирање, бања складирање, дневна соба storage Color : тивко сина, жолчното кесе зелена, манго жолта, самрак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката