• Новак
Бања Полица - Домот Трајни Три Слоеви Бања Шупливи Мултифункционален Складирање Полица 9 x 15.7 x 25.9 во, 141oz

Бања Полица - Домот Трајни Три Слоеви Бања Шупливи Мултифункционален Складирање Полица 9 x 15.7 x 25.9 во, 141oz

DEN 3959.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа држи предмети во чиста и едно место, така што ќе може лесно да ги лоцираме и во голема мера ја зачувате вашата потрага време.Три слој полица може да прими повеќе работи, прави вашата бања повеќе уредна и чиста.Изработени од дрвен материјал, таа е водоотпорен, без мирис, без формалдехид, мала тежина и силна имајќи.Кој шупливи дизајн, тоа е уникатен и модерен, давајќи им на вашите куќа повеќе стилски чувства.Не само што може да се користи како тоалет полица, но, исто така, може да биде putted во собата да се стави на вашата шминка или други предмети.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Предмет Тип : Полица Материјали : Дрво +Пластична Боја : Бела Тежина : Околу. 4000g / 141oz Пакет Листа : 1 x Полица Имајте на ум : Вие треба да се соберат со себе.

Декларирани спецификации

  :

Комплементите на стоката