• Новак
Козметика за Складирање Послужавник, Голем Капацитет Сина Направен од Метал Накит Организатор со 1 X Складирање Послужавник за Бања Складирање или Шминка Организа?

Козметика за Складирање Послужавник, Голем Капацитет Сина Направен од Метал Накит Организатор со 1 X Складирање

DEN 784.80
Производот е достапен

Достапност

Разумна големина и лесни, преносливи за носење.Тоа има голем капацитет да ги собере сите видови на вашиот десктоп предмети.Силни и издржливи структура, спреј сликарство технологија, површината не е лесно да се процени.Мулти-функција послужавник, може да се одржи на овошје, cupcakes, колачиња и други десерти.Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.Опис : Овој висок квалитет складирање лента е 100% не-токсични и прашина слободни.Се користи како тоалет складирање или шминка организатор или накит фах, е совршен за да се прикаже вашиот накит, ситните и keepsakes.Карактеристики : 1. Висок квалитет и парична казна изработка, рѓа-доказ, трајни и практични.2. Разумна големина и лесни, преносливи за носење.3. Тоа има голем капацитет да ги собере сите видови на вашиот десктоп предмети.4. Мулти-функција послужавник, може да се одржи на овошје, cupcakes, колачиња и други десерти.5. Силни и издржливи структура, спреј сликарство технологија, површината не е лесно да се процени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Складирање Tray Material : Metal Color : Blue Small Големина (L x W x H) : Прибл. 30.5*20*1.7 cm / 12.0*7.9*0.7 inch Large Големина (L x W x H) : Прибл. 40.5*24*1.7 cm / 15.9*9.4*0.7 inch Package листа : 1 x Складирање Tray Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Storage Tray
Material:
Metal
Color:
Blue
Small Size (L x W x H):
Approx. 30.5*20*1.7cm / 12.0*7.9*0.7inch
Large Size (L x W x H):
Approx. 40.5*24*1.7cm / 15.9*9.4*0.7inch
Package list:
1 x Storage Tray :
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Комплементите на стоката