• Новак
MOTZU Рака Клешти Поставување Алатка, 3/8 Инчи, Open-Прстен Капа Gripper Зафат, Fastener Snap Клешти Занает Алатка, Prong Нерѓосувачки Челик Прилепува Притиснете Клешти, за Шиење Изра

MOTZU Рака Клешти Поставување Алатка, 3/8 Инчи, Open-Прстен Капа Gripper Зафат, Fastener Snap Клешти Занает Алатка,

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

3/8 Инчи Прилепува со клешти се наменети за прилагодување назад парчиња без poking дупки на материјали; И бела гумени делови на клешти помогнат studs и бекови во место за центрирање и crimping. Изберете ја вашата точка да се инсталира на кадар, ве молиме осигурете се прилепува се соочуваат со крпа внатре & надвор, како на сликата.Ние укажуваат на тоа дека може да се практикуваат со несакани крпа. Конечно, можете да го користите сила-бар да се спречи прилепува лабава, едноставно да го користите тешки алатка да чукнам тоа.Откако ќе го инсталирате на прилепува на платно сакате.Услуга : - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внесете боја шупливи prong прстен и машки snap во клешти.Мерки На Претпазливост При Користење : 1.ТРАЈНИ производи : Метал Snap сврзувачки елементи се изработени од бакар, добро направен , студија и висок квалитет , која ќе трае многу долго.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нема потреба за чекан.Овој комплет е доволно за задоволување на вашите различните потреби во DIY занаети, или прави тенка облека. За секој snap сет, ќе имаа потреба 1 парче машки кадар, 1 парче женски snap и 2 парчиња шупливи prong прстени.37 во Prong големина : прибл.Нема потреба да се направи дупка во прв план.Карактеристики : Материјал : Железо Боја : Сребрена, Црвена Притиснете studs дијаметар : прибл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката