• Новак
Човечка Коса Снопови за Црни Жени Тело Бран 3 Снопови Необработени Човечка Коса Богородица Remy Коса Екстензија Природна Боја (26 28 30 Инчи)

Човечка Коса Снопови за Црни Жени Тело Бран 3 Снопови Необработени Човечка Коса Богородица Remy Коса Екстензија

DEN 3719.76
Производот е достапен

Достапност

1.Човечка Коса Снопови Материјал:100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса,Од Млади Девојки, Без Пролевање, Нема Вошки, Не Метежот, Не Подели, Полн Cuticle, Физичко Здравје. 2.Косата Карактеристики:Тело Бран 3 Снопови,Природна Боја.Машина Двојно Weft, Компактна и Силна, Може Боја, Перм, Исправете, Белена,Дизајн во свој омилен стил. 3.Телото Бран Снопови Човечка Коса:95-105/Пакет, 10-30 инчи Во Парк.За должина,која се протега на косата да се ПРАВИ и тогаш мерка. 4.Aopusi Коса Предност:Тоа може да се носат за ноќта на Вештерките, свадби, партии, дипломски церемонии, состаноци, секојдневна работа и други прилики.Или можете да ги даде на вашите роднини и пријатели.Тоа е исто така многу популарна подарок. 5.Квалитет На Услуга:1-3 Работни Дена Брза Испорака . 24 Часа Услуги На Клиентите Онлајн.И Ние Обезбедуваме 30 Дена Без Причина се Врати 13×4 тело бран / вода бран / длабоко бран перика;613 тело бран / права wig Human Коса Снопови:тело бран снопови со затворање / тело бран снопови / 613 тело бран снопови со затворање /613 тело бран снопови со фронтален / 613 директно снопови со затворање / 613 директно снопови со фронтален / 613 тело бран снопови / 613 директно снопови.Случаен складирање на косата може да предизвика влажна коса или да се bitten од инсекти, што резултира со оштетување на косата текстура, па ако нема потреба за некој период на време, тоа треба да биде соодветно конзервирани.Откако косата е темелно исчистени, тоа е воздушно сушен во кул место и да се чуваат на суво и вентилирани место.Ова може да го продолжи животот на косата и не превиткајте го, која ќе го направи тоа браздата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д