• Новак
Стакло Decanter со Херметички Геометриски Затка - Виски Decanter за Вино, Бурбон, Ракија, Алкохол, Сок, Вода, миење на устата. Италијански Lead-Free Стакло (750ml/НЕМА.6)

Стакло Decanter со Херметички Геометриски Затка - Виски Decanter за Вино, Бурбон, Ракија, Алкохол, Сок, Вода, миење

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

【LEAD-FREE СТАКЛО ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ】Оваа персоналните шише вино е направен од високо-квалитет, lead-free кристално стакло.Тоа е не-токсични и издржлив материјал, кој може безбедно да се користи во производство на различни вино во шишиња.Тоа е блиску до 3 килограми тешка и цврста.Тоа може да се мијат со рака или во машина за миење садови. 【УЛТРА-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 10.5" x 5.5" x 3".Секое шише има 750ml /24 оз на вашиот омилен духови.Ова Виски Decanter ќе го подобрат вашиот пиење искуство. 【КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН, ГОЛЕМ ШИШЕ ЗАТКА СПРЕЧУВА ИСТЕКУВАЊЕ на ВОЗДУХ】Класичен Ирски дизајн, дијамант намали убава модел, да го домот и полесно да се одржи.Виното шише има пондерирана база, која го чува стабилна на маса.Направен од дебела и светла италијански занает стакло, виното decanter може да се заштити течноста од испарување, додека спречување на прекумерна доза кислород, одржување на вашиот вино свеж вкус со големи затка. 【BSET ПОДАРОК】Овој исклучителен decanter се најдобрите подароци за денот на таткото, годишнина, housewarming, Божиќ, свадба, партии и сл.Тоа е повеќе погодна за чување на различни вина, како виски, ракија, вотка, коктели, ликери и други вина.Можете исто така да го користите за да ги зачувувате свеж сок, вода и други разредува течности. 【ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】Постои фирма пакување за decanter, која може да ги заштити шише добро.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Нашите decanter е загарантирана со 100% гаранција.Ако постои било каква штета на decanter по пристигнувањето, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го замени за слободни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката