• Новак
BAIFFEI Метал поштенско Сандаче Отворено Безбедност Заклучување поштенско Сандаче Предлог Кутија Весник Mail Писмо Пост Дома Балкон Градина Оркестарот

BAIFFEI Метал поштенско Сандаче Отворено Безбедност Заклучување поштенско Сандаче Предлог Кутија Весник Mail Писмо

DEN 1636.32
Производот е достапен

Достапност

Ова сандаче е дизајниран со мазни линии и завршил во класична црна, кои ќе ги красат изглед на вашиот дом, додека обезбедување на неговата оригинална намена.Компактен и лесен простор за заштеда на дизајн, затоа што е предвидено заптивка може да ги заштити ѕид и да се компензира за нерамна области, тоа е лесно да се инсталира.Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и цврсти.Може да се користи и за многу долго време.Ова сандаче ќе помогне да се спречи вашите важни mail од тоа да биде уништен, украдени или заменува.Mailbox се одликува со елегантна, современ дизајн.Соодветен капацитет за складирање на коверти, списанија, весници и повеќе.Лесно може да се прифати списанија и поместена пликови.Може да се заклучи.Тоа има цврсти и трајни заклучување за да се осигура безбедноста на вашата е-пошта.На поштенско сандаче доаѓа со завртки, проширување завртки и гума дихтунзи.Го бара само една едноставна дупчење и завртка инсталација да се откажам ова поле во близина на вашата влезна врата или тремот, подготвени да примате дојдовен e-mail.Метал поштенско Сандаче Отворено Безбедност Заклучување поштенско Сандаче Предлог Кутија Весник Mail Писмо Пост Дома Балкон Градина Decor Description : Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и цврсти.Може да се користи и за многу долго време.Ова сандаче ќе помогне да се спречи вашите важни mail од тоа да биде уништен, украдени или заменува.Mailbox се одликува со елегантна, современ дизајн.Соодветен капацитет за складирање на коверти, списанија, весници и повеќе.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура Ивица + Fiberboard Color : Gray Size(Dxšxv) : 215 x 105 x 285 mm / 8.16 x 4.13 x 11.22 inch Package Вклучува : 1 Парче Mailbox2 Парчиња Keys2 Парчиња Bolts2 Парчиња Колоидното Particles Satisfaction гаранција-обезбедување на најдобар квалитет на производи и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.

Декларирани спецификации

Material:
Aluminum Alloy Edging + Fiberboard
Color:
Gray
Size(LxWxH):
215 x 105 x 285 mm / 8.16 x 4.13 x 11.22 inch
Package Includes:
1 Piece Mailbox :
2 Pieces Keys :
2 Pieces Bolts :
2 Pieces Colloidal Particles :
Satisfaction guarantee-providing the best quality products and customer satisfaction is our top priority. If you have any questions, please feel free to contact us, we are always at your service. :

Комплементите на стоката