• Новак
Симпатична Види Бендови Компатибилен со Галакси Watch3 45mm, Опрема Classic S3, Galaxy Види 46mm Меки Силиконски Рака Замена за Мажи Жени

Симпатична Види Бендови Компатибилен со Галакси Watch3 45mm, Опрема Classic S3, Galaxy Види 46mm Меки Силиконски

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Компатибилни Модели : Галакси Watch3 45mm, Опрема Classic S3, Galaxy види 46mm.Лесен за Инсталација : Спорт бенд за да се Види доаѓа со watch гкл на двете страни, кои се заклучува врз Види интерфејс прецизно и сигурно.Материјал : Силикон бенд и метал тока;Види бенд е Лесна, Мека fluoroelastomer Силикони Обезбедува Мека Амортизирање на Вашиот Зглоб и Спречува Кожата од Иритација Добро.Повод : На силиконски бенд е многу погодна за модерен стил, секојдневно носење и спортот,особено за активности на отворено, како спорт , пливање, трчање.Издржливи Моделот Печатење Дизајн : Ажурирано напредни Вода Трансфер Печатење Технологија обезбедува на моделот, бојата на овие бендови, за да не исчезнат и пилинг надвор за да се обезбеди траен printings одржување на вашиот зглоб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката