• Новак
EuisdanAA Црна Смола Lifelike Стебло Дизајн на Храна Вода Сад Терариум Оркестарот Oranment за Влекачи(Resina negra Diseño де tronco де árbol realista Comida Agua Cuenco Terrario Decoración Oranment

EuisdanAA Црна Смола Lifelike Стебло Дизајн на Храна Вода Сад Терариум Оркестарот Oranment за Влекачи(Resina negra

DEN 311.52
Производот е достапен

Достапност

Смола-направен материјал, не слајд сите над местото.Трајни производи за долго време се користи.Одлична за одржување на храна или вода.Функционална и атрактивни оркестарот на вашиот терариум.Погоден за мали димензии влекачи, како желка, гуштер, жаба, gecko или други влекачи.Лесно да се .Погодни за употреба во рептил резервоарот и терариум.(Fácil де limpiar.Adecuado став дин uso en tanques де влекачи y terrarios.Пакет содржи : 1 x Рептил Сад; Големина : 17.5 x 15 x 11 см / 6.89 x 5.91 x 4.33 инчен(L*W*H)(Ел paquete incluye : 1 cuenco став влекачи; Tamaño : 17,5 x 15 x 11 см / 6,89 x 5,91 x 4,33 pulgadas (L * W * H).Euisdan AA Црна Смола Lifelike Стебло Дизајн на Храна Вода Сад Терариум Оркестарот Oranment за Reptiles Description : Направен на квалитет смола, ќе не слајд сите над местото кога вашите миленици е јадење или пиење.Одлична за одржување на храна или вода, или на двете од нив заедно, нејзината цврстата структура може ефикасно да го спречи тоа од соборат и се истури.Добро дизајн, lifelike рок јадење, добро е да декорирате вашиот аквариум и да се обезбеди природна средина за вашиот влекачи.Погоден за мали димензии влекачи, како желка, гуштер, жаба, gecko или други влекачи.Функционална и атрактивни оркестарот на вашиот резервоар.Материјал лесно да се .Погодни за употреба во рептил резервоарот и терариум.Answer : ___________________________ Note : Оставете 1-2 cm разлика се должи на прирачник мерка.Бидете сигурни дека ќе не ум пред да конкурираат.Опис на Spanish Resina negra Diseño де tronco де árbol realista Comida Agua Cuenco Terrario Decoración Oranment став reptiles Material де resina, no se desliza por todo el lugar.Издржливи став он uso prolongado.Идеален став contener comida о agua.Decoración funcional y atractiva де tu terrario.Adecuado став влекачи де tamaño pequeño, комо tortugas, lagartos, ranas, gecos у otros влекачи.Fácil де limpiar.Adecuado став дин uso en tanques де влекачи y terrarios.Ел paquete incluye : 1 cuenco став влекачи; Tamaño : 17,5 x 15 x 11 см / 6,89 x 5,91 x 4,33 pulgadas (L * W * H).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката