• Новак
DOITOOL 6Pcs Мрежа Произведува Вреќи за Обновливи Мрежа Кеси Крои Мрежа Кеси за Обновливи Снек Кеси Овошје Зеленчук Торба Кујна Организација

DOITOOL 6Pcs Мрежа Произведува Вреќи за Обновливи Мрежа Кеси Крои Мрежа Кеси за Обновливи Снек Кеси Овошје Зеленчук

DEN 323.76
Производот е достапен

Достапност

Перат и еднократно за намирници и складирање.Перат и еднократно за намирници и складирање.можете да се мијат произведе директно во овие кеси и потоа ставете ги директно во фрижидер, помалку храна се однесуваше и со голема за животна средина.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од, лесен, лесен - за - види - преку мрежа полиестер, Пластика - бесплатно зачувување на животната средина.Пакет Вклучувајќи 6 x Мрежа Произведува Вреќи.Лесно Пренослив, Проблеми со Слободен и Нерви Слободно кога составувањето на овие заедно на вашиот следен шопинг патување.- Материјал : Полиестер. 3cm ( 8 Инчи ).Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.- ПОГОДНОСТ : Drawstring и poplock за conventient отворање и затворање.- MULTIFUCTION : транспарентна складирање за туристички објекти и речиси секое домаќинство објект.ДИШЕ И ПЕРАТ : дише мрежа дизајн наместо потење во внатрешноста на продавници на пластични кеси.- ИЗДРЖЛИВИ : изработени од, лесен, лесен - за - види - преку мрежа полиестер, Пластика - бесплатно зачувување на животната средина.Совршен за играчки, овошје, монети, медицина, кабли, козметички производи, модни додатоци и многу повеќе.ПОГОДНОСТ : Drawstring и poplock за conventient отворање и затворање.Тие работат одлично за намирници шопинг, играчка складирање, хоби материјали, патување, градина жетвата, плажа патувања, канцелариски материјали, кампување патувања, патот патувања, закуски, занаети, излети.- ДИШЕ И ПЕРАТ : дише мрежа дизајн наместо потење во внатрешноста на продавницата' s пластични кеси.можете да се мијат произведе директно во овие кеси и потоа ставете ги директно во фрижидер, потроши помалку храна и одлична за животната средина. 5x43cm ( 17 Инчи ); 30. MULTIFUCTION : транспарентна складирање за туристички објекти и речиси секое домаќинство објект.Карактеристики - Боја : Црвена, Зелена и Сина.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!- Боја : Како Што Е Прикажано.Совршен за играчки, овошје, монети, медицина, кабли, козметички производи, модни додатоци и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката