• Новак
CUEA Свадба Прстен Перница, Квадратен Облик Прстен Перница Перница, Прстен Перница, Bowknot Свадба Прстен Перница Дом за Хотелски Кревет за Свадба(Оригинал Вајт)

CUEA Свадба Прстен Перница, Квадратен Облик Прстен Перница Перница, Прстен Перница, Bowknot Свадба Прстен Перница

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Таков убав и романтичен прстен перница, вреди да се купуваат за вашата свадба!Функција : Нашата прстен перница е составена од полиестер ткаенини, дамка и вештачки дијаманти, совршен за користење на свадбена церемонија.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Полиестер ткаенини + сатен + вештачки diamonds Color : Бела, Црвена, Сина, Виолетова (Изборен)Димензии(L x W) : Прибл.Тоа е во квадратен облик со двојно срце дијаманти, bowknot тип дамка и многу искри rhinestones, изгледа навистина модерен, елегантен и нежна.Тоа е најдобар избор за поставување на вашата свадба прстени, кои биле сведоци на вашиот среќен момент. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката