• Новак
Earring Мислења и Грбот, 500Pcs Противалергиски Earring Studs за Накит Одлуки со Пеперутка Earring Грбот и Гумени Куршуми Earring Грбот (4mm, 6mm)

Earring Мислења и Грбот, 500Pcs Противалергиски Earring Studs за Накит Одлуки со Пеперутка Earring Грбот и Гумени

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

[Value Pack] - Од не ' рѓосувачки челик earring мислења доаѓаат со 50pcs 4mm earring pin studs (злато), 50pcs 6mm злато earring pin studs (злато), 50pcs 4mm earring pin studs (сребрена), 50pcs 6mm earring pin studs (сребрена), 200pcs пеперутка earring грбот и 100pcs гумени куршуми earring грб, 500pcs во целост ќе ги задоволат вашите различни барања. [Добро Направени] - И празно earring studs и пеперутка earring грбот се направени од не 'рѓосувачки челик, трајни и' рѓа-доказ.Јасно куршум earring грбот се направени од гума, нетоксичен и безбеден за кожата. [Совршен DIY Алатка] - Овие рамна подлога пост обетки ви обезбеди со сите можности.Можете да ги користите нашите dangle earring мислења за поправка на вашиот обетки, или да се добие на свој уникатен обетки со користење на лепак да се држиме камења или други мали додатоци на никел слободни earring мислења. [Широка Примена] - На earring студ наоди се погодни за секојдневна употреба и партии.Како совршен натпревар за свадби, украси и уметнички дела, овие накит правење на резерви studs се исто така се идеални подароци за вашите пријатели и членови на семејството. [Добра Замена] - Нашите лепак на earring одлуки комплет се вклопат за повеќето од обетки, лесен за употреба, добра замена за вашиот изгубени earring грбот и earring studs. 500pcs најголемиот дел прободен flatback earring мислења за полнење може да се сретнат разни барања.Густата замена earring мислења за глина се направени на премија од не ' рѓосувачки челик и гума, трајни и безбеден за кожата.Долго матични platinum обетки пост е Идеална алатка за да се добие свој уникатни обетки.Обична earring studs се совршени за DIY обетки одлуки и earring поправка.Добра замена за вашиот изгубени earring грбот и earring studs. 500pcs најголемиот дел прободен flatback earring мислења за полнење може да се сретнат разни demands The дебели замена earring мислења за глина се направени на премија од не ' рѓосувачки челик и гума, издржливи и безбедни за skin The долго матични platinum обетки пост е Идеална алатка за да се добие свој уникатен earrings The обичен earring studs се совршени за DIY обетки одлуки и earring repair A добра замена за вашиот изгубени earring грбот и earring studs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката