• Новак
12b Автомобил Сонцето Сенка Шофершајбната, Автомобил Покрие Снег, Автомобил Тело Покрие Отворено Водоотпорен Анти Хокеј на Мраз Авто Заштитник Авто Додатоци за Сит?

12b Автомобил Сонцето Сенка Шофершајбната, Автомобил Покрие Снег, Автомобил Тело Покрие Отворено Водоотпорен Анти

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.21 инчи D : Црна L, околу 245*145cm / 96.Покрај тоа, таа има добра изолација на светлина, влага, и гас, и ќе им помогне на вашиот автомобил сенка снег и сонце, блок УВ, и се спротивстави на замрзнување.Издржлив Материјал : Усвојување 210 T Сребро-обложени Ткаенина, Половина Автомобил Покритие е со висок квалитет и трајни производи за долго време се користи.09 инчи C : Црна S, околу 215*125cm / 84.Заштитен Ефект : Постојат четири слоеви на Автомобилот од Снег Капак, тоа е водоотпорен и блокови светлата.Спецификации : Име : Автомобил Половина Cover Weight : за 220g Material : 210 T Sliver-обложена Cloth Size : околу 215*125cm / 84.Удобен за Носење : Со лесен и пренослив големина по виткање, Половина Автомобил Покритие е погодно за да го носите.Задоволство Гарантира : Вашето задоволство е многу важна за нас.Опис : во Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка усвојува 210 T сребро-обложени ткаенина, кои се издржливи и отпорни за долго време се користи.Тоа може да се заштити вашиот автомобил од изложување на сонце, raining, и снег, итн.Карактеристики : 1.Со количка за дизајн, Половина Автомобил Покритие може да биде лесно да ги носите и е погодно за чување и инсталирате.Тоа може да се користи за повеќето автомобили и спортски автомобили, и е дизајниран со една ноќ предупредување бар.Тоа е, исто така, водоотпорен и отпорен на температура и корозија.21 инчи Б : Sliver L, околу 245*145cm / 96.По ширевте, можете да го инсталирате на автомобилот брзо и лесно. 210 T Sliver-обложени Ткаенина : Одрази на видлива светлина и ултравиолетово, без грижи за сонце или дожд, водоотпорен ново искуство.21 инчи (мал) за 245*145cm / 96.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д