• Новак
Молив Случај Смешно Диносаурусите Цртан Филм Моделот Стои Пен Носителот Телескопски Пенкало Случај Кеси Училиште Материјали Молив Кутија Канцелариски Торбичка

Молив Случај Смешно Диносаурусите Цртан Филм Моделот Стои Пен Носителот Телескопски Пенкало Случај Кеси Училиште

DEN 2296.80
Производот е достапен

Достапност

♥Совршен ПодарокОвој молив случај може да се даде на семејството или пријатели како роденденски подароци, одмор подароци, училиште подароци, итн.Многу практични и интересни дизајн, се исти со таписерии и прекрасна шема дизајн за да се покаже вашиот симпатична личност. ♥МултифункционаленОва пенкало случај е многу светла и лесна за носење, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби.Не само што може да се користи како молив случај или козметички торба, тоа исто така може да се користи како пен носителот или козметички четка носителот на маса, што го прави полесно да се земе.Главната џеб со 3 вметнување позиции внатре, торба тело е стигнале, на ширевте висина е 7in, и повече висина е 4in. ♥Доволен КапацитетОвој молив случај е погоден за секојдневна употреба.Една торба е мулти-цел, практичен и удобен.Укината големина : 5.Тоа е доволно капацитет за сместување на различни канцелариски материјал, козметика или други мали предмети.Таписерии и прекрасна шема дизајн, покажете ја вашата уникатна личност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката